Wtorek, 22 Lipca 2014. Do końca roku zostało 163 dni.
Imieniny obchodzą: Albin, Bolesława, Bolisława, Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria Magdalena, Milenia, Pankracy, Więcemiła
Ulti Clocks content
Strona główna Rozkłady jazdy - PKS i busy

Odjazdy PKS


Rozkład jazdy PKS

Stanowisko » Kierunek » Godzina »
1
MIEDZNA p. SOKOŁóW. KOSOWSKA d/w SOKOŁóW PODL., ZAKŁADY MIĘSNE
6:30S 12:40S4 16:25S
1
ROGóW
12:40F 16:45S
1
WOLA ORZESZOWSKA
14:30S
1
SOKOŁóW PODL. ZAKŁADY MIĘSNE p. KOSOWSKA d/w
5:35F 13:30F 13:45S 14:50F
1
WIESKA p. JABŁONNA LACKA
3:55U 10:00F 14:30U 18:15U
1
WIESKA
15:50S
1
SOK.KS.BRZóSKI d/w
7:38F 15:17F
2
GROCHóW p. WALERóW
6:45S
2
GROCHóW p. PRZYWóZKI
14:27S
2
GROCHóW p. CHMIELEW
6:50S
2
STERDYŃ p. ZEMBRóW
4:20w
2
CZERWONKA GROCH. p. PRZYWóZKI
16:25S
2
SOKOŁóW PODL. ZAKŁADY MIĘSNE
5:24S 5:26w 5:35Fa 6:30F 6:33w 7:50S 13:25F 13:30S
3
BIAŁA PODL
12:25F 17:15Pd
3
SIEMIATYCZE D.A.
8:30L 9:45U 11:15A 12.005 13:50N 15:25U 16:40U 17.00 18.05N 19:40U
3
ŁOSICE
12.25CN
3
LUBLIN, D.A.GŁóWNY
7:20U 12:35U 15:38PLgo
3
GIŻYCKO
10:50PloD
3
GDAŃSK
10:10Pe
3
BRAŃSK
10:40U
3
OSTROŁĘKA
13.50U
3
OLSZTYN
11.40U
4
WARSZAWA PL.ZAWISZY p. KORYTNICA, TRAWY
3:45U
4
WARSZAWA DW.STADION p.KORYTNICE DOBRE
9.10F
4
WARSZAWA DW. STADION p. WYSZKóW WĘGR.
3:30L
4
WARSZAWA DW. STADION
4.00A 5:00U 5:40U 6:10F 6:50L 7:25L 7:45L 8:00U 8:30U 8.50 9.25N 10:30L 11:30U 12:30U 13:00U 14:00U 15:20U 16:20U 17:00 7U 18:00U 19:00N
4
GRĘBKóW p. WYSZKóW WĘGR.
7:15S
5
SIEDLCE D.A. p. BIELANY
6:40 67U 6.50F 7.35N 8:00CU 8:30F 9:15A 10.00N 11:10N 12:10F 13.05N 14:00U 14:35S 15.20N 16.10S 18.00N 19.25B
5
SIEDLCE D.A.
5:40F 6.40F 7:50F 9.30U 18:30U
5
KSIĘŻOPOLE p. BIELANY
7:25S
5
PATRYKOZY PĘTLA p. DZIEGIETNIA BIELANY
16:30S
6
BOJARY p. KOSóW LACKI, JAKUBIKI
11:45F
6
GUTY p. KOSóW LACKI
5:20S 7:30F
6
BOJARY p. KOSóW LACKI
10:30F 13:40w 15:30S
6
SKIBNIEW p. POGORZEL, KUTYSKI
14:25S
6
MALISZEWA NOWA p. KOSóW LACKI
6:20Ua 6:20S 13:00U 18:20S
6
STERDYŃ p. KOSóW LACKI
14:40S
6
WóLKA MIEDZYŃSKA
6:00S 7:05S 8:00S 11:00S4 14:00S 15:30S
6
KOSóW LACKI
9.00L 19:30S
6
STERDYŃ p. BUCZYN, RATYNIEC NOWY
15:30S
6
PROSTYŃ PKP p. SOKOŁóW OLEKS.STALFA, KOSóW L.
14:35F
6
BOJARY p. SOKOŁóW OLEKS.STALFA, KOSóW LACKI
6:00F 16:45F
7
SOK.DWORZEC A. p. RATYNIEC NOWY, BUCZYN
12:05S
7
GRODZISK p. SABNIE, TCHóRZNICA
16:00S 16:00F
7
SOK.DWORZEC A. p. KAMIEŃCZYK, BIAŁOBRZEGI
6:30S 17:00L
7
BIAŁOBRZEGI PĘTLA p. ZEMBRóW
16:00S 18:20S
7
GRODZISK p. SABNIE
14:20S
7
GRODZISK p.
6:50w
7
SOK.DWORZEC A. p. BIAŁOBRZEGI PĘTLA, KAMIEŃCZYK
10:00U 13:50S
7
SOK.DWORZEC A. p. BIAŁOBRZEGI, KAMIEŃCZYK
5:55S
7
TCHóRZNICA p. NIEWIADOMA, SABNIE SZK.
7:20S
7
STERDYŃ p. ZEMBRóW
15:306U
7
STERDYŃ p. SZWEJKI
6:20w
7
STERDYŃ p. KAMIEŃCZYK, BIAŁOBRZEGI PĘTLA
15:20F
7
RATYNIEC NOWY p. ZEMBRóW
7:10 6w7U 7:10S 14:20F
7
CERANóW p. SZWEJKI
8:30 6+
7
CERANóW
6:20U 11:45U 19:15
7
KAMIEŃSKIE
15:20S
7
BOJARY p. ZEMBRóW
8:30S
7
KAMIEŃCZYK p. ZEMBRóW
12:40F 15:20F
8
NOWOMODNA p. SKRZESZEW
12:20Fa
8
SOK.DWORZEC A. p. KOŻUCHóWEK, RUDNIKI
6
8
NOWOMODNA p. ROGóW SKRZESZEW
14:30Fa
8
SAWICE BRONISZE p. ROGóW, SKRZESZEW
15:40S
8
DROHICZYN D.A.
6:45F
8
SOKOŁóW PODL. ZAKŁADY MIĘSNE p. SKRZESZEW, ZAWADY K.REPEK
4:20Fa
8
SOK. DWORZEC A. p. SKRZESZEW
18:10S
8
SOK. DWORZEC A. p. ROGóW, SKRZESZEW
12:45S
9
SOK.DWORZEC A. p. CZAPLE ANDRELEWICZE KORCZEW
11:30S
9
BACZKI p. ZAWADY K.REPEK, WŁODKI
13:10S
9
SKRZESZEW p. WYROZĘBY RUDNIKI
6:20S
9
SZCZEGLACIN p. WYROZĘBY
15:20S
9
BACZKI p. ZAWADY K.REPEK
6:25S 15:45S
9
LISZKI p. WYROZĘBY
15:20w
9
REPKI
11:50S
9
KORCZEW p. CZAPLE ANDRELEWICZE
9:40U
9
KORCZEW p. BARTKóW SKRZ.
6:10S
9
KORCZEW
5:45L 16:25La
9
KANABRóD p. WYROZĘBY
14.20S
10
NOWOMODNA p. WIERZBICE
15:20F
10
NOWOMODNA p. JABŁONNA LACKA
6:15L 9:20Fa
10
MORSZKóW CHŁODNIA
22:25x
10
TCHóRZNICA p. SABNIE SZK.
13:00S
10
GRODZISK
18:15S
10
MOŁOŻEW p. JABŁONNA LACKA
12:10U
10
MOŁOŻEW
6:50U 16:15U
10
TCHóRZNICA p. GRODZISK
6:35S 9:00S 13:00Fa
10
WIESKA p. JABŁONNA LACKA, TOŃCZA WIEŚ
6:00S
10
JABŁONNA LACKA
14:20S
11
TARKóW p. PAPROTNIA
14:20S
11
GROCHóW
13:55S
11
KSIĘŻOPOLE p. ROZBITY KAMIEŃ
6:15F 12:00S4 15:30F
11
DMOCHY ROZBITY KAMIEŃ
6:35S 14:30S
11
PAPROTNIA p. BŁONIE MAŁE
12:35S 16:45S
11
PAPROTNIA
8:15S
11
WĘGRóW D.A. p. CZERWONKĘ JUSTYNóW
15:25F
11
WĘGRóW D.A. p. GROCHóW
6:30F
11
WĘGRóW D.A. p. CHMIELEW, GROCHóW
14:30S
 
Wyświetl:  

Busy Sokołów-Siedlce


Sokołów-Siedlce

Lp. » Odjazdy z Sokołowa » Odjazdy z Siedlec »
1
7:00 L♦
5:55 L♦
2
7:25 F♦
6:20 F♦
3
7:45 FS*
6:55 FS*
4
8:20 A6*
7:30 A6*
5
8:45 F♦
7:55 F♦
6
9:20 L♦
8:25 L♦
7
9:55 FS*
9:05 FS*
8
10:25 A6*
9:35 A6*
9
11:30 F♦
10:25 F♦
10
12:00 FS*
10:50 FS*
11
12:30 A6*
11:20 A6*
12
13:00 L♦
11:50 L♦
13
13:30 F♦
12:30 F♦
14
13:55 FS*
13:05 FS*
15
14:25 A6*
13:30 A6*
16
15:00 F♦
14:00 F♦
17
15:25 L♦
14:25 L♦
18
16:00 FS*
14:50 FS*
19
16:25 A6*
15:15 A6*
20
16:50 F♦
16:00 F♦
21
17:20 L♦
16:25 L♦
22
17:50 FS*
16:55 FS*
23
18:20 A6*
17:30 A6*
24
19:10 L♦
18:15 L♦
 
Wyświetl:  

Odjazdy z Sokołowa: Sokołowski Ośrodek Kultury
Odjazdy z Siedlec: ul. Sienkiewicza 57

* - firma przewozowa Gemini
♦ - firma przewozowa Stanmar

Busy Sokołów-Warszawa


Sokołów-Warszawa

Lp. » Odjazdy z Sokołowa » Odjazdy z Warszawy »
1
4:25 L*
6:50 L*
2
4:50 L*
7:20 L*
3
5:20 L♦
7:50 L♦
4
5:50 L*
8:40 L*
5
7:05 L♦
9:40 L♦
6
7:50 L♦
10:30 L♦
7
8:45 L♦
11:10 L♦
8
9:30 L*
11:45 L*
9
10:10 L♦
12:30 L♦
10
11:20 L*
13:50 L*
11
12:10 L♦
14:20 L♦
12
13:00 L♦
15:30 L♦
13
13:35 L*
16:05 L*
14
14:20 L♦
17:00 L♦
15
15:00 L♦
17:30 L♦
16
15:30 L*
18:00 L*
17
16:10 L*
18:30 L*
18
16:50 L♦
19:00 L♦
19
17:40 L♦
19:45 L♦
20
18:30 L*
20:40 L*
 
Wyświetl:  

Odjazdy z Sokołowa: Sokołowski Ośrodek Kultury
Odjazdy z Warszawy: Pałac Kultury i Nauki (parking naprzeciw wejścia do Kinoteki)

* - firma przewozowa Gemini
♦ - firma przewozowa Stanmar
 

Oznaczenia kursów

+ - Kursuje w dni świąteczne, niedziele i święta

4 - Kursuje w czwartki robocze

6 - Kursuje w soboty

a - Nie kursuje od 01.07.do 31.08.oraz w okresie ferii szkolnych

d - Kusuje w soboty, niedziele, poniedziałki od 01.07 do 28.08.2006r

e - Kursuje w piątki, soboty, niedziele od 30.06 do 27.08.2006r

g - Kursuje sobota, niedziela, poniedziałek

h
- Kursuje w okresie wakacji w soboty i niedziele

l - Kursuje piątek, sobota, niedziela

o - Kursuje codziennie w okresie wakacji szkolnych

w - Kursuje w okresie ferii i wakacji szkol. od pon. do piątku

x
- Kursuje według godz. pracy CHŁODNI REAL W MORSZKOWIE

A
- Kursuje w dni powszednie

B - Kursuje codziennie oprócz sobót

D - Nie kursuje 24-25,31-XII - sobotę i niedzielę Wielkanocną

F - Kursuje w dni robocze od poniedziału do piątku

L - Nie kursuje 25,26.12; 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy

N - Nie kursuje 25.12 i w pierwszy dzień Wielkanocy

P - Kurs pospieszny

S - Kursuje w dni nauki szkolnej

U - Nie kursuje 25.12; 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
 

Kalendarz wydarzeń

<< July_1 2014 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Dodaj wydarzenie(dla zarejestrowanych)